Uncharted 4 z trailerem i podtytułem!

W końcu jest! Wczoraj podczas E3 w Los Angeles studio Naughty Dog zaprezentowało zwiastun Uncharted: A Thief’s End na konsolę PlayStation 4. Oprócz tego poznaliśmy zarys fabuły. Zapraszam do rozwinięcia.

Najlepsze trzyma się na koniec. Tej zasady najwyraźniej trzyma się Sony, które kazało nam czekać na ekipę ND i jej dzieło do samego końca swojej konferencji. Co nam pokazały „niegrzeczne pieski” na konferencji?
Trailer z polskimi napisami:

Zarys fabuły:

Kilka lat po ostatnich przygodach były poszukiwacz skarbów Nathan Drake zostaje zmuszony do powrotu do świata złodziei.

Ponieważ stawka jest tym razem bardzo osobista, Nathan wyrusza w podróż po świecie, śledząc historyczny spisek związany ze słynnym skarbem piratów. Jego największa przygoda pchnie go do granic wytrzymałości fizycznej, przetestuje jego determinację i sprawdzi, co jest w stanie poświęcić, by ocalić tych, których kocha.

Podtytuł produkcji to A Thief’s End czyli w wolnym tłumaczeniu może to znaczyć „Koniec złodzieja”. Czyżby szykowało się zakończenie epickich przygód Nathana Drake’a? Przekonamy się w 2015 roku, bo wtedy Sony planuje wydać Uncharted 4. Nie jest jeszcze znana dokładna data premiery, zapewne zostanie nam upubliczniona w najbliższych miesiącach.

Sony i Naughty Dog podkreślają, że trailer działa na silniku gry i nie jest to żaden render. Ponadto gra będzie śmigała w rozdzielczości 1920×1080 w Full HD oraz w 60 klatkach na sekundę. Jest na co czekać! Odwiedzajcie naszą stronę, na bieżąco będziemy publikować newsy dot. postępu prac nad U4.

Jesteśmy ciekawi waszych opinii o nowej produkcji Naughty Dog, a więc zostawiajcie je w komentarzach.

Źródło:www.naughtydog.com

17 komentarzy

 1. Maksym1 pisze:

  Czekam na to mam tylko nadzieje ze na ps3 tez bedzie

 2. konrad pisze:

  Szkoda że już pokusili sie o zakończenie przygód Nathana już w tej częsci. Co prawda ciągnięcie serii nie ma sensu, co widać po God of War, czy Assassin’s Creed. Gry, które przed chwilą wymieniłem są dobre, a nawet bardzo dobre, ale to tylko tyle.
  Każda produkcja z serii Uncharted jest osobną wielką produkcją, a nie kontynuacją udanej serii.

  Takie jest moje zdanie 😉

 3. Chada pisze:

  Podtytuł „Koniec Złodzieja” morze oznaczać że Nate postanowił ostatni raz wyruszyć w podruż po to by coś ukraść, a nie koniec serii. Słowa Sulliego ” Byłeś wykluczony z tej gry przez długi czas” mogą oznaczać to, że od długiego czasu nie był złodziejem. Grafika jak w filmie, nowy Uncherted jest zdecydowanie bardziej mroczny ale mam nadzieje, że gra zachowa swój chumor. Już nie mogę się doczekać !!! 2015

 4. TypsonPL pisze:

  Ja ma nadzieję że to nie będzie koniec przygód Nate.
  Uncharted 2 jest moją ulubioną częścią przeszłem ją 10 razy. Ta gra jest po prostu super. A wie ktoś czy film o tej grze już wyszedł?

  • Cinek pisze:

   PRZESZEDŁEM!!! Nie kaleczmy własnego języka, proszę.
   Co do filmu to na razie ani widu, ani słychu. Ostatnią informację na temat filmu na podstawie Uncharted możesz znaleźć gdzieś w dalszych postach na naszej stronie, ale jeżeli nie chce Ci się szukać to powiem Ci, że dotyczyła ona zmiany scenarzystów. Także jeśli nawet film w jakikolwiek sposób powstaje, to jest w głębokich powijakach.

 5. konrad pisze:

  http://i.imgur.com/N07cU42.jpg
  Lubię takie obrazki pokazujące jak zmieniła się grafika z pierwszej części o obecnej.

 6. Rocky24pl pisze:

  Premiera najprawdopodobniej w czerwcu 2015.

 7. Artur pisze:

  bez jaj na ps3 nie ma ale jest na ps4

 8. Artur pisze:

  to do dupy takir coś naughty dog mogła się postarać i zrobić tą wersie na ps3

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii