Uncharted 4: Kres Złodzieja kolejny raz opóźnione!

Niestety po ostatnich dobrych wieściach, a nawet jednej bardzo dobrej, przyszła kolej na przekazanie wam bardzo złej. Dzisiaj Naughty Dog ogłosiło, że premiera Uncharted 4: Kres Złodzieja zostanie przesunięta już po raz trzeci.

Opóźnienie wyniesie 2 tygodnie, czyli od dzisiaj oficjalną datą premiery gry oraz wszelkich zestawów PS4 zawierających jej egzemplarz jest 10 maja 2016r. Przypomnijmy, że początkowo czwarta część przygód Nathana Drake’a miała mieć premierę już pod koniec 2015 roku, następnie przełożoną ją na 18 marca 2016, potem kolejny raz na 27 kwietnia 2016 i dzisiaj po raz trzeci na 10 maja 2016.

Na pocieszenie dodam, że ze słów CEO Sony Computer Entertainment America, Shawn’a Layden’a, wnika iż data 10 maja obowiązuje dla całego świata, czyli w przeciwieństwie do poprzedniej daty premiery nie powinniśmy czekać u nas w kraju dzień dłużej na premierę.

Jeżeli wciąż ciężko wam się pogodzić z tą informacją to już w najbliższy weekend będziecie mogli się wyżyć w becie trybu Multiplayer Uncharted 4: Kres Złodzieja. Więcej info tutaj.

Źródło: Polygon

38 komentarzy

  1. Martin Duniec pisze:

    No przepraszam, ale to jest już przesada! >:(

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii