Uncharted 4 w ofercie Gamestop

Jak do tej pory informacje o kolejnym Uncharted były plotkami albo zapowiedziami jakiejś wersji na PSV. I zapewne już myślicie, że znowu tak się dzieje. Jednak tym razem będzie chyba inaczej. Ponieważ niemiecki Gamestop umieścił na swojej stronie kartę produktu Uncharted 4 w wersji na PS4. Więcej w rozwinięciu.

Od początku tygodnia robiło się głośno w sprawie prac ND nad nieokreśloną grą na PS4. We wtorek na swoim Twitterze Naughty Dog pochwaliło się dostawą około 120 devkitów PlayStation 4 (Są to testowe konsole dla deweloperów). Już tutaj mogliśmy zacząć snuć teorie spiskowe czy przypadkiem Naughty Dog nie pracuje w piwnicy nad Uncharted 4 lub TLoU 2?
Jeszcze tego samego dnia ukazał się wywiad z Nolan’em North’em (Użycza głosu i ciała w sesjach motion capture dla postaci Drake’a przp. red.) w którym aktor zachwycał się możliwościami PS4 jakie mu pokazano. Dla nas to kolejny nieśmiały kroczek w stronę U4.
Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że niemiecki oddział sklepu Gamestop dodał Uncharted do listy tytułów na PS4.
Poniżej zdjęcie ze strony sklepu:

Już na pierwszy rzut oka za pewne rzuciła wam się przerażająca cena ponad 100 euro. Pragnę was od razu uspokoić, taką samą cenę ma tam również Knack, Drive Club oraz KILLZONE Shadow Fall co może wskazywać, że jest to tylko cena sugerowana. Takie ceny są zazwyczaj zawyżone, aby podczas otrzymania oficjalnej ceny móc zrobić tzw. chwyt marketingowy i obniżyć znacząco cenę produktu zachęcając tym klientów do zakupu.

Co sądzicie o tej sprawie? Czekamy na wasze wypowiedzi w komentarzach.
 
Źródło: gamespot.com

8 komentarzy

 1. michał pisze:

  Gamestop to dość zaufane źródło. Często zdarzało się, że dodawali nowe produkty przed ich oficjalnym ujawnieniem. Miejmy nadzieję, że już niedługo Naughty Dog oficjalnie potwierdzi Uncharted 4 🙂

 2. krulpiotrmaciej pisze:

  Czy będzie na PS3 Uncharted 4 ?

  • Cinek pisze:

   W obecnej sytuacji najmniej prawdopodobne jest ukazanie się U4 jeszcze na PS3. SONY wytacza swoją najcięższą artylerię (czyt. ND, SONY Santa Monica, Sucker Punch itd.) żeby w next genowej wojnie dobić M$ na dobre. Jeżeli wyjdzie U4 to tylko na PS4 z prostego względu to najlepsza obecnie marka SONY i jeżeli jakaś gra jest w stanie znacząco podbić wskaźnik sprzedaży PS4 to właśnie jest to seria Uncharted.

 3. Michał pisze:

  No nie. Nie wiemy czy Uncharted 4 w ogóle wyjdzie, a ten się pyta czy wyjdzie na PS3. Jeśli wyjdzie to na pewno tylko na PS4.

 4. Piotrek pisze:

  Jaram się jak ksiądz nowym ministrantem 😉
  Obstawiam premierę na końcówkę 2014 r . może listopad lub grudzień .
  Jeśli gra miała by zostać wydana wcześniej bałbym się że zostanie ona ” zrobiona na szybko „

 5. Maksym1 pisze:

  To teraz trzeba zbierać na PS4

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii