Unchared The Movie znowu z problemami

Od początku tego roku miały ruszać zdjęcia do ekranizacji przygód Nathana Drake’a, którego reżyserem miał być Seth Gordon („Szefowie wrogowie”), scenarzystami David Guggenheim („Safe House”) oraz Mark Boal („The Hurt Locker”), a premierę wyznaczono na czerwiec 2016 r. Niestety tak się nie stało, a co gorsza znowu wykonano dwa kroki w tył.

Największym problemem był zawsze nie satysfakcjonujący scenariusz, a także brak jasno określonej obsady. Ostatecznie udało się stworzyć odpowiedni scenariusz i brakowało już tylko aktorów do zdjęć. Jednak sprawa znowu się skomplikowała i tym razem chyba najpoważniej od samego początku procesu produkcji.

W lutym bieżącego roku ze stanowiska szefa Sony Pictures Entertainment Motion Picture Group zwolniono Amy Pacal. Na jej miejsce wskoczył niejaki Tom Rothman i to właśnie on jest kolejnym problemem ekranizacji przygód Nathana Drake’a. W planie Pani Pascal Uncharted The Movie miał być „Indianą Jones’em XXI wieku”, ale Pan Rothman ma inny pogląd na te sprawę i chce z niego zrobić film w stylu ekranizacji Resident Evil. Prowadzi to do sytuacji w której znowu jest potrzebny zupełnie nowy scenariusz oraz obcięcia funduszy przeznaczonych na produkcję filmu.
Ostatecznie nie wiadomo co będzie stanie się z planem ekranizacji gry, ale niemal pewne jest iż nie powstanie on na lato 2016 roku.

 
Źródło: Filmweb

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii