THE LAST OF US – nowy exclusive na PS3

Pewnie ciekawi Was, czemu news na temat gry niepowiązanej z Uncharted pojawia się w naszym serwisie? Otóż, podczas VGA (Video Game Awards), które odbyło się dzisiejszej nocy, światu został ujawniony developer gry The Last of Us, a jest nim – uwaga – Naughty Dog!

Tak, te same studio, które dało nam naszą kochaną serię Uncharted.

Teraz parę informacji na temat samej gry:
The Last of Us ma być grą łączącą w sobie akcje, oraz elementy survival horroru, gdzie kładziony będzie spory nacisk na emocje bohaterów oraz opowiadanie historii. Bohaterami (widocznymi na obrazku powyżej) są Joel i Ellie, którzy próbują przeżyć w świecie zainfekowanym przez grzyba, który zmienia ludzi w krwiożercze mutanty…
Zapowiada się bardzo ciekawa produkcja, czekamy!

The Last of Us pl
The Last of Us pl

Dzisiejszej nocy podczas VGA przyznano także nagrody. Uncharted 3 w tym roku nie podbiło serc wielu graczy. Z 5 nominacji, zdobyło tylko 2 nagrody w kategoriach: NAJLEPSZA GRA NA PS3; NAJLEPSZA GRAFIKA. Mimo wszystko, gratulujemy!

3 komentarze

  1. Anonim pisze:

    Mimo wszytko to duże osiągnięcie, a 2 nagrody w zupełności mnie satysfakcjonują ;). Super, że wychodzi nowa seria – może uda się trochę odpocząć od Uncharted hehe :)). Jedyne co mnie przeraża to czekanie na oficjalną premierę gry :/.

  2. Wojtek311082 pisze:

    od naughty dog gry mogr brać w ciemno!!!!

  3. Wojtek199654 pisze:

    Premiera najprawdopodobniej pod koniec 2012r-początek 2013.

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii