Rusza V edycja polskiej ligi Uncharted 3

uncharted 3 liga

Gracie w tryb multiplayer w Uncharted 3, ale brakuje wam osób do wspólnego grania lub chcielibyście pograć swoją drużyną w lidze? Zaprzyjaźnione forum unchartedleague.com organizuje polską ligę w Uncharted 3. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami, zapisuje się i czekamy na Was! My też tam będziemy…

Już 9-tego września zamykamy zapisy i kwalifikacje do kolejnej, piątej edycji Ligi Uncharted. Aby znaleźć się wśród najlepszych drużyn w Polsce, wystarczy rozegrać tylko 3 oficjalne spotkania.

Proces tworzenia drużyny, zapisywania się do rozgrywek i umawiania na mecze jest bardzo łatwy i w pełni zautomatyzowany. Dla nowych użytkowników i drużyn oferujemy pełne wsparcie na naszym forum.

5-ta edycja rozpoczyna się w połowie września rozgrywkami Ekstraklasy. Wszystkie drużyny, które rozegrają co najmniej 3 mecze z innymi drużynami w ramach kwalifikacji, będą mogły wziąć udział w 3-miesięcznej Ekstraklasie. Dodatkowo w trakcie sezonu rozgrywane będą turnieje poboczne, takie jak Puchar Ligi. Na koniec sezonu najlepsi zawodnicy stoczą bój o tytuł MVP sezonu.

Jeden mecz w Lidze Uncharted składa się ze spotkań na kilku mapach, każde do 100 fragów. Wygrywa drużyna, która jako pierwsza osiągnie zwycięstwo na 2 mapach. Nad każdym meczem czuwa specjalnie przydzielony sędzia.

Polska Liga Uncharted istnieje od ponad dwóch lat. W jej ramach rozegraliśmy już 473 spotkania, z czego ponad 100 w Uncharted 3. Największym sukcesem była do tej pory 4-ta edycja, gdzie 16 drużyn przez ponad 3 miesiące walczyło o miano najlepszej w Polsce. Na 101 meczów tylko 3 zakończyły się walkowerem. W sumie nabiliśmy aż 2321 fragów. Rozgrywki wygrała drużyna [GROM], a MVP sezonu został LOGAN_PL.

Przydatne linki: Zapisy | Aplikacja | Reprezentacja Uncharted.pl

 

2 komentarze

  1. Max_123PL pisze:

    Kto mnie weźmie do drużyny średnią mam 1.24 i statystyki rosną w wielki +

  2. Max_123PL pisze:

    trochę za późno 🙁

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii