Przesłuchanie do Uncharted 3 wygrał…

uncharted przesłuchanie finałPamiętacie, gdy informowaliśmy Was o castingu dla postaci do trybu multiplayer w Uncharted? Przesłuchania odbywały się poprzez fanpage Sony na Facebook’u, w sumie wysłano 6000 zgłoszeń z 16 krajów.

 
Po kilkunastu dniach w Sony Pictures Studios w Culver City, miał miejsce finał z wybranymi 16 finalistami z Europy i USA. Szczęśliwcy spotkali się z całą ekipą odpowiedzialną za sesje motion capture oraz z aktorami, którzy wcielali się w bohaterów w U3 (w tym Nolan North). Finaliści dostali do dyspozycji mnóstwo ubrań i rekwizytów do dyspozycji – mieli za zadanie zaprezentować swoje umiejętności, przede wszystkim fizyczne. Rywalizowali ze sobą w serii wyzwań przygotowanych przez ekspertów i kaskaderów. W skład zespołu sędziów wchodzili aktorzy i producenci Naughty Dog: Nolan North (Nathan Drake), Emily Rose (Elena Fisher) Amy Hennig (Creative Director) oraz Robh Ruppel (Art Director) i Justin Richmond (Game Director). Musieli pokazać czy mają choć trochę talentu aktorskiego i umiejętności improwizacji aby zaimponować sędziów.

Wygrał Jeremy Gallant aka Spyder z USA, który po wygranej podzielił się swoimi wrażeniami na trzech filmikach, które możecie zobaczyć poniżej. Warto, materiał jest bardzo ciekawy bo przy okazji można obejrzeć „od kuchni” studio Naughty Dog.

 

2 komentarze

  1. Avatar_aang pisze:

    ja piepsze lol xD

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii