Próbka polskiej wersji Złotej Otchłani

Złota otchłań polska wersja
Wreszcie możemy posłuchać i ocenić jak wypadła polska wersja Uncharted: Złota Otchłań. Wśród aktorów podkładających głos w Uncharted 3 były znane postacie takie jak Krystyna Janda, nie inaczej jest tym razem. W Złotej Otchłani usłyszymy m.in. Dorotę Gardias wcielającą się w postać Marisy Chase – jesteście ciekawi jak poradziła sobie w nowej roli? Zapraszam do obejrzenia materiału video w rozwinięciu newsa. Premiera gry i nowej konsoli PS Vita już 22 lutego.

Jak oceniacie ten dubbing? Dobrze dobrali głos dla Marisy Chase?

Złota otchłań polska wersja
Złota otchłań polska wersja

Źródło: SCEP

6 komentarzy

 1. PSVmaniak pisze:

  Głos dobrany jest dobrze, tylko trochę mnie martwi, że pani Gardias nie ma doświadczenia z dubbingiem, ale narazie jestem dobrej myśli.

 2. Anonim pisze:

  Za to Pani Dorota ma inne zalety 😉

 3. Maciejmysli pisze:

  Fajnie, żeby tylko nie wyszedł zbyt sztucznie 🙁

 4. P_g_mail pisze:

  Hmm zobaczymy. Na razie sadzac po polskich „celebrytkach” pani Gardias jest jedna z niewielu ktora sie przyklada do pracy. Zobaczymy, ale nie wiem czy bede w to gral bo PS3 Vita na razie nie dysponuje… Poczekamy na emulator czy wersje ps3, bo grac na takim wynalazku jak Vita to za bardzo nie mam ochoty.

  @Ted_pl hmm raczej nie pompuje sobie ton botoksu, wiec bez przesady z takimi komentami :-), ale w sumie rzadko zdarza sie, by kobieta zajmujaca sie tym co Dorota miala odrobine oleju w glowie jak ona.

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii