Premiera Uncharted 4: A Thief’s End przesunięta!

Reżyserzy gry czyli Bruce Starley oraz Neil Durckmann, poinformowali dzisiaj na PlayStation Blog, że premiera Uncharted 4 zostaje przesunięta! Więcej informacji w rozwinięciu.

Początkowo premiera gry była zaplanowana na późną jesień obecnego roku, ale na nasze nieszczęście dzisiaj ta data została wyznaczona na wiosnę 2016 roku.
Poniżej prezentujemy przetłumaczoną notkę Starleya oraz Durckmanna z PlayStation Blog, która na pewno nam dzisiaj nieco zepsuła humory.

„Od kiedy pokazaliśmy pierwszy gameplay ujawniający Uncharted 4: A Thief’s End, przybyło do niej wiele historii i zdaliśmy sobie sprawę, że gra jest bardziej ambitna niż zakładaliśmy na początku.

Po spędzeniu tak wielu lat z Nathanem Drake’iem, znaczy on wiele dla zespołu i opowiedzenie klimatycznego rozdziału jego przygód nie jest czymś do czego chcemy podejść lekko – tak gra zasługuje na dużą uwagę do detali, konkretne tempo oraz zróżnicowaną narrację z którego Naughty Dog jest znane.

Tak więc podjęliśmy trudną decyzję o przesunięciu daty wypuszczenia gry. Tych kilka dodatkowych miesięcy z pewnością sprawi, że Uncharted 4: A Thief’s End nie tylko spotka się z wysokimi standardami zespołu, ale także z wysokimi oczekiwaniami jakie mają gracze odnośnie tytułu od Naughty Dog

Dziękujemy wam za waszą cierpliwość – wiemy, że dodatkowy czas jest rozdzierający, ale zobaczycie, że jest tego wart, kiedy wypuścimy Uncharted 4 w przyszłym roku. Zespół Naughty Dog będzie prowadził prace przez 2015 rok upewniając się, że Nathan Drake otrzyma skończoną historię na którą zasługuje. Przyjdźcie na wiosnę 2016, Wy i Nate na jednej porywającej, emocjonalnej przejażdżce.”

Źródło: PlayStation Blog

4 komentarze

 1. Lunto pisze:

  Było do przewidzenia , że przełożą ;/

 2. Lee pisze:

  Ja nie mam zepsutego humoru wręcz czuję się świetnie bo mam bardzo dużo czasu na kupienie PS4

 3. Martin Duniec pisze:

  W sumie są plusy i minusy. Minusem jest to, że trzeba dłużej czekać na grę, a plusem jest, że może bardziej ją dopracują, chociaż gameplay prezentuje się bardzo dobrze. 🙂

 4. nate pisze:

  Wiecie co ja Hce mieć ucharted 4 to jest hańba i skandal proszę ja Hce mieć w 2015 a.nie 2016 proszę no

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii