Polska premiera Uncharted: Złota Otchłań i PS Vita!

uncharted złota otchłań premiera pl ps vita
Ponad rok temu Sony zapowiedziało nową konsolę przenośną o nazwie PS Vita, natomiast dziś najnowszy handheld japońskiego giganta, ma swoją premierę w Polsce. Jaka będzie najczęstsza wybierana gra na tą konsolkę? Oczywiście Uncharted: Złota Otchłań!

Uncharted jest jedną z najbardziej lubianych serii gier dostępnych na PS3. Tym razem Nathan Drake zawędrował tylko na jej mniejszą siostrę. Producent tej odsłony czyli Sony Bend Studio, obiecał wiele unikalnych elementów w porównaniu do poprzednich części z PlayStation 3 dzięki swojemu ekranowi dotykowemu. W Japonii Golden Abyss jest już dostępny od 17 grudnia 2011 r. i otrzymał wiele pozytywnych recenzji. Czy podobnie zaaragują europejscy gracze po dzisiejszej premierze gry? Poniżej brytyjska reklama gry, Making of z produkcji oraz reklama konsoli:

A w tym filmiku możecie zapoznać się co znajdziemy w pudełku – Dark Archon prezentuje unboxing konsoli PS Vita, dodatkowo dziś o 21:00 na stronie arhn.eu będziecie mogli obejrzeć livestream podczas którego konsolka, jej funkcje i gry zostaną przetestowane.

Kto już posiada swój egzemplarz?

2 komentarze

  1. Mamamamamam pisze:

    Właśnie odpaliłem 🙂

  2. whatever pisze:

    Głos tego gościa jest niesamowicie irytujący

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii