PlayStation Experience: Kolejny trailer Uncharted 4: Kres Złodzieja!

Dokładnie rok temu odbyła się pierwsza w historii konferencja Sony, PlayStation Experience, na której korporacja prezentowała swoje najbliższe plany wydawnicze i rozwojowe względem marki PlayStation. Konferencja okazała się niezwykłym sukcesem i dlatego postanowiono wydać jej kolejną edycję w tym roku, czyli PlayStation Experience 2015. Tak samo jak w zeszłym roku tak i w tym nie mogło zabraknąć Naughty Dog i ich Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Co tym razem przygotowały dla nas „niegrzeczne pieski”. Na pewno coś skromniejszego niż w zeszłym roku, bo wówczas dano nam obejrzeć 15 minutowy gameplay z trybu fabularnego, a w tym roku tylko 5 minutowy trailer.
Tak samo jak wczoraj, trailer to tak naprawdę cutscenka wycięta z pewnego etapu gry (prawdopodobnie jest to nawet pierwsza cutscenka wprowadzająca nas w fabułę gry i właściwą rozgrywkę), ale w przeciwieństwie do wczoraj – nie uświadczymy tu bitego (nawet przez kobietę) Drake’a, a spotkanie z jego dawno zaginionym bratem.
Dlaczego zaginionym i dlaczego dawno? To już wyjaśnia naszpikowany SPOILERAMI przerywnik filmowy, który oglądacie na własną odpowiedzialność. Dodatkowo twórcy zrobili nam niespodziankę, w grze będziemy mieli wybór opcji dialogowych w pewnych momentach fabuły.

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii