Plan rozwoju Uncharted 4: Multiplayer według Naughty Dog

Jeśli zastanawialiście się jaki pomysł na rozwój i utrzymanie przy życiu ma Naughty Dog dla trybu Multiplayer w Uncharted 4: Kres Złodzieja, to „pieski” wyszły dzisiaj naprzeciw waszym oczekiwaniom.

Zapewne zastanawiacie się teraz ile będzie DLC, co będą zawierały, jaki będzie ich koszt i kiedy będą dostępne. No cóż, ile dokładnie ich będzie, nie wiemy. Co dokładnie będą zawierały, nie wiemy. No to co wiemy jak nic nie wiemy?

Wiemy tyle, że ND postanowiło wyznaczyć nowy trend w dziedzinie rozszerzonej zawartości i DLC do Uncharted 4: Multiplayer będą wydawane bez konieczności dokonywania jakichkolwiek dodatkowych opłat.
„Pieski” reklamują swoją filozofię pod czterema hasłami: Sprawiedliwość przede wszystkim (ang. Fairness First), Ewoluujące doświadczenie(ang. An Evolving Experience), Zawartość dla wszystkich (ang. Content for Everyone) oraz Zjednoczona społeczność (ang. Unified Community). Co kryje się pod tymi hasłami?

  • Sprawiedliwość przede wszystkim – Pod tym hasełkiem kryje się założenie, że na placu boju wszyscy mają mieć równe szanse. Dlatego wszystkie DLC jakie wyjdą będą dostępne w jednym wewnętrznym dla gry sklepie dostępnym dla wszystkich graczy. Walutę w owym sklepie będą „Relikty”, możliwe do zdobycia poprzez grę, za którą będziemy kupować tzw. Rozgrywkowe Skrzynie DLC (ang. DLC Gameplay Chests).
  • Ewoluujące doświadczenie – Gra będzie wspierana poprzez okresowe dodawanie do niej nowych map, trybów gry oraz dodatkowymi elementami rozgrywki dostępnymi bez żadnych dodatkowych kosztów, zarówno dla Mutli jak i Co-op’a.
  • Zawartość dla wszystkichWszystkie DLC, o jakie zostanie rozwinięta gra, będzie można zdobyć poprzez wspomniane Rozgrywkowe Skrzynie DLC lub Uncharted Ponits (prawdopodobnie punkty możliwe do nabycia przez PS Store za rzeczywistą walutę). Jednakże nie będzie żadnego elementu DLC możliwego do zdobycia tylko i wyłącznie poprzez użycie Uncharted Points.
  • Zjednoczona społeczność – Aby ujednolicić rozgrywkę nowe rozszerzenia takie jak mapy, czy tryby gry będa dostępne od razu dla wszystkich graczy, a więc nie będziecie już musieli się martwić, czy któryś z waszych kompanów ma w posiadaniu daną mapkę, czy nie.

Wiemy także, że tak jak w poprzednich odsłonach, dostaniemy „Kino”, za pomocą którego gracze będą mogli rejestrować swoją rozgrywkę i poddać ją obróbce wideo.

Wato jeszcze wspomnieć jak dokładnie będzie wyglądała zabawa z wewnętrzna walutą Uncharted 4: Multiplayer. „Relikty” będziemy mogli zdobywać poprzez wykonywanie „Codziennych Wyzwań” lub poprzez zwykłe wygrywanie meczy. Zdobyte w ten sposób relikty będziemy mogli wykorzystać zakup jednej z dwóch rodzai skrzyń: Rozgrywkowej Skrzyni DLC(ang. DLC Gameplay Chest) lub Skrzyni Próżności DLC(ang. DLC Vanity Chest). Z każdej skrzyni otrzymamy losowy i taki jakiego jeszcze nie mamy obiekt.

Na sam koniec przedstawiamy wam rozkładówkę nadchodzących w najbliższym czasie DLC zaprezentowaną przez Naughty Dog.

u4_roadmap

 

Źródło: PS Blog

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii