Pierwsze grafiki koncepcyjne Uncharted 4 zdradzają ciekawe miejscówki

Niedawno Naughty Dog świętowało 30-lecie swojego istnienia na rynku gier wideo. Z tej okazji zorganizowano firmową imprezę oraz zaplanowano wydanie artbook’a „The Art of Naughty Dog”, zawierającego szkice z różnych gier wydawanych na przestrzeni lat przez naszego ulubionego dewelopera. Jak to bywa przy tego typu wydarzeniach zawsze coś nieumyślnie lub też umyślnie wycieknie do sieci.

30-lecie Naughty Dog przyniosło ze sobą kilka ciekawych zdjęć pochodzących z prac nad Uncharted 4. Co prawda znaczna większość to tylko szkice koncepcyjne, ale i one często potrafią wiele nam powiedzieć o nowej grze, jak choćby to w jakich miejscach będzie się toczyć akcja.

Najpierw jednak zobaczcie zdjęcie zrobione z firmowej imprezy, które wstawił na swojego Tweetera Kurt Margenau, czyli Główny Projektant Gry.


Zdjęcie jakością może nie powala, ale wiąże się z nim ciekawa informacja. Podobno obraz został wygenerowany na żywo przez konsolę i jest częścią gameplay’a, a nie cutscenki.

Natomiast na Tumblr pojawiło się kilka szkiców koncepcyjnych gry, które pochodzą ze wspomnianego artbook’a Naughty Dog, a ten swoją swoją premierę będzie miał w połowie października. Miejscówki bardzo klimatyczne, widzimy m.in. tropikalną wyspę z trailera E3, zatopiony statek i zalane miasto. Wygląda na to, że niektóre lokacje będziemy mogli eksplorować pod wodą.


Odsyłam was do strony autora zdjęć na Tumblr, gdzie będziecie mogli zobaczyć szkice w większym rozmiarze : Link

Źródło:
#1 IGN.com
#2 IGN.com

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii