Patch 1.19 dla Uncharted 3

Blisko pół roku temu Naughty Dog wypuściło swój „finalny” patch do Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Jak się jednak dzisiaj okazuje nie był to taki zupełnie „finalny” patch ponieważ dzisiaj ND zapowiedziało nowy patch 1.19, który wyjdzie w tym tygodniu. W rozwinięciu więcej na temat patcha i nie tylko.

Oto lista z usprawnieniami jakie wniesie najnowsza łatka:

  • zresetowanie rankingów
  • zmiana Map Blokowych we Własnej Grze w trybach Starcie Drużyn i Laboratorium

To wszystkie zmiany jakie wprowadza łatka. Nie jest to tak duża aktualizacja jak ostatnio, ale tym razem jest to już naprawdę ostatni patch jaki będziecie mogli pobrać do Uncharted 3 ponieważ ND zapowiedziało, że już nie będą wspierali U3 żadnymi patchami i pozostaną przy wspieraniu gry poprzez różnego rodzaju eventy.

Jeżeli uważacie, że to tylko czcze gadanie to muszę was mile zaskoczyć. Już w najbliższą sobotę startuje Operation Suplly Drop 8-Bit Salute. Jest to amerykańska akcja mająca na celu dostarczenie żołnierzom gier i konsol do szpitali i ich obozów.

Z tej okazji przez całą sobotę będziecie mieli okazję spotkać podczas gry w sieci w U3 pracowników studia Naughty Dog, a także całkiem za darmo otrzymacie dostęp do złotych broni. Cały event będzie transmitowany strumieniowo na Twitch’u ND. Podczas streamu będzie można wygrać kody na cyfrowe wersje Jak and Daxter na PSV oraz PS3, Uncharted 3: Oszsutwo Drake’a w wersji GOTY, a także DLC do TLoU.

Osoba, która najhojniej wesprze żołnierzy swoimi dotacjami otrzyma w nagrodę The Last of Us w wersji Remastered podpisane przez zespół ND oraz The Last od Us: American Dreams Limited Edition Graphic Novel podpisaną przez Neila Druckmanna. Druga najbardziej hojna osoba otrzyma The Last of Us: American Dreams Limited Edition Graphic Novel podpisaną przez Ashley Johnson i Yaani King oraz figurkę Nathana Drakea Naughty Dog Colorway, a trzeci najlepszy darczyńca otrzyma The Last of Us: American Dreams Comic podpisaną przez Neila Druckmanna i Faith Erin Hicks.
Jeżeli chcielibyście sprawdzić kto i kiedy będzie grał w sobotę w U3 to odsyłam was do źródła newsa.

 
Źródło:www.naughtydog.com

Jedna odpowiedź

  1. Brek pisze:

    Nie che mnie zalogowac do multi 🙁 tez to macie?

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii