ND wciąż ma pomysł na Uncharted, a nawet na The Last of Us

Na stronie serwisu laPS3.com ukazał się wywiad z Arne Meyerem i Rickiem Cmbierem. W wywiadzie obaj Panowie odpowiedzieli na pytanie dotyczące rozwoju serii Uncharted i The Last of Us.

Obaj Panowie odpowiadali na pytania, które głównie były skierowane pod kontekstem nadchodzącego The Last of Us oraz pracy ND przy PlayStation 4. Jednak nie obyło się bez zahaczenia pracowników studia o przyszłość serii Uncharted. Dlatego nas bardziej będzie interesować wypowiedź tego drugiego Pana.
Oto konkretny wycinek rozmowy odnoszący się do wzmianki o Uncharted:

LaPS3:

„The Last of Us jest nowym IP od Naughty Dog po wielu latach pracy nad serią Uncharted. Czy chcesz kontynuować pracę w gatunku przetrwania? Czy masz więcej pomysłów na przyszłe podobne projekty?”
Ricky Cambier:

„W ostatnich trzech latach mieliśmy dwa pełne zespoły dedykowane głównie do powstania tego ambitnego projektu, badające fascynujące nowe pole. Teraz możemy analizować reakcję naszych fanów i nowych graczy, aby wiedzieć, czy jest potrzeba tworzenia gry. Mamy wiele pomysłów, aby rozwijać zarówno Uncharted jak i The Last of Us.”

Jeżeli wątpiliście do tej pory czy ND wciąż będzie miało jakiś pomysł na serię Uncharted i czy ją będzie kontynuować to chyba wasze wątpliwości zostały rozwiane. Wypowiedź jasno daje do zrozumienia, że ekipa Naughty Dog wciąż myśli o kontynuacji Uncharted, a kto wie być może już ją szykują.
Źródło: www.ps3site.pl

6 komentarzy

  1. Maksym1 pisze:

    jak wyjdzie u4 będzie super

  2. Dawid pisze:

    Tylko szkoda że na ps4!! NA PS3 POWINNI TEŻ ZROBIĆ!!

  3. Marchewiasta pisze:

    Skoro dotychczas UNCHARTED było i na PC i na PS3, to powinni też U4 zrobić i na PS3 i na PS4. Takie moje zdanie, ale może za dużo wymagam:)

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii