Nate z piasku


Podczas IDEF (Interactive Digital Entertainment Festival, podczas którego można sprawdzić również gry) na potrzeby wystawy Urban, grupa artystów odtworzyła jako rzeźbę z piasku słynną scenę z wrakiem samolotu i Nathan’em z trailera Uncharted 3. Efekt końcowy jest piorunujący. Film z pracy nad rzeźbą oraz zdjęcia w rozwinięciu newsa. A teraz zadanie dla Was, drodzy czytelnicy. Są wakacje, więc jeśli któryś z Was wybiera się nad polskie (brr) morze lub gdzieś za granicę, a będzie tam plaża, to wybudujcie podobną (lepszą) rzeźbę, zróbcie zdjęcie i wyślijcie je do naszej redakcji. Opublikujemy każde Wasze dzieło!

 

 

 

4 komentarze

  1. Nate pisze:

    Zrobiłbym lepsze;p A tak na serio to kawał dobrej roboty. Około doba pracy. A pierwszy mocniejszy deszcz i już po tym. Albo jakieś pijane placki w nocy to zniszczą. Podziwiam tych ludzi, ale współczuję im, że za niedługo ich praca pójdzie na marne. Ale reklama Uncharted dobra. Może to zachęci niektórych do zagrania.

  2. Anonim pisze:

    Reklama super, a przede wszystkim pomysł. Jestem jednak zdania, że Uncharted jest tak rozpoznawalną marką w branży, że nie potrzebuje marketingu. 🙂

  3. El-lo pisze:

    Najlepszy ten chłopak w koszulce Manchesteru ;P Ogólnie świetna robota.

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii