Laboratorium #31 – niespodzianki oraz double exp weekend!

lab
Chciałem zacząć standardowo od „Kolejny tydzień, kolejny wtorek…”, ale Naughty Dog pokrzyżowało mi plany i nie dało nowego Laboratorium. Jednak spokojnie w zamian mamy kilka innych rzeczy do zobaczenia w Uncharted 3.

Wyjaśnijmy najpierw z jakiego powodu nie ma nowego Laboratorium. Otóż Naughty Dog postanowiło skupić się nad dopracowaniem ich najnowszej produkcji, czyli The Last of Us, oraz wykończyć zupełnie nowe Mapy Blokowe. Przez taki obrót spraw co najmniej do połowy Maja będziemy musieli w Laboratorium zadowolić się Starciem Drużyn 5 vs 5 na SAS-12 i MAG-5.

Przejdźmy teraz może do tych niespodzianek. Może się nie orientujecie, ale Kwiecień jest miesiącem Zapobiegania Przemocy Wobec Zwierząt. W związku z tym ND przygotowało możliwość kupienia specjalnych limitowanych DLC, a cały dochód z dodatków przeznaczy na walkę z przemocą wobec zwierząt.

Pierwsze „zwierzęce” DLC odblokuje nam koszulki i skiny borni z wizerunkiem Pogo i Trumpet’a, czyli psich pupilków Naughty Dog.

Dodatkowa zawartość jest dostępna na razie tylko w Ameryce i polskiej ceny wam nie podam, ale już niedługo reszta świata również otrzyma możliwość zakupu tych DLC. Nie wiadomo jeszcze ile dokładnie będzie tych „zwierzęcych” DLC, ale ND zapowiedziało, że wypuści specjalny pakiet ze wszystkimi dodatkami.

Jeżeli dotychczasowe wieści was do tej pory bardziej pogrążyły niż pocieszyły to teraz nastąpi ta zdecydowanie najfajniejsza część.

Po pierwsze dostępne są nowe nagrody do Turnieju!
Od teraz za Brązowy Medal Turnieju otrzymamy krokodyle skiny do broni, za Srebrny Medal Turnieju koszulkę z wizerunkiem Pana Krokodyla, a za Złoty Medal Turnieju unikatową koszulkę z oczami węża. Nagrodą za Platynowy Medal wciąż są maski Raptora dla postaci Drake’a i Płonący Kask Podwodny dla postaci Talbot’a.

Po drugie i chyba najważniejsze w każdy weekend Kwietnia będzie Podwojone Doświadczenie! Pierwszy taki event zacznie się w Piątek 5 Kwietnia o godz. 19:00, a zakończy w Wtorek 9 Kwietnia o godz. 19:00!

 
Źródło: blog.us.plastation.com

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii