Laboratorium #28 i Nowy Tryb Specjalny

lab
Nowy tydzień, nowy wtorek i nowe Laboratorium! Jak co drugi tydzień dostajemy nowy Tryb Specjalny. Poza nowym trybem mamy jeszcze kilka informacji dla graczy.

Zacznijmy od nowego Laboratorium. W tym tygodniu do naszej dyspozycji zostają oddane tylko i wyłącznie Pistole i Granaty w trybie Grabież. Natomiast w przyszłym tygodniu dodanych zostanie kilka nowych fajnych rzeczy. Co to będzie? Osobiście przypuszczam iż dodane zostaną po prostu starsze mapy blokowe z Laboratorium do Własnej Gry, ale może dostaniemy zupełnie nowe mapy blokowe lub może coś jeszcze innego. Zobaczymy.

A teraz troszkę o Turnieju. Ten tydzień jest ostatnim w którym możecie zdobyć tęczowe koszulki i tęczowe bronie. W przyszłym tygodniu pojawią się już zupełnie nowe nagrody. Dalej po zdobyciu Złotego Medalu Turniejowego możemy odblokować Brązową maskę dla postaci Drake’a jak i maskę Raptor dla postaci Drake’a oraz płonącą maskę nurka dla postaci Talbot po osiągnięciu Platynowego Medalu Turniejowego.

Dziś rusza też tzw. Naughty Paws, czyli mecze z niestandardowymi ustawieniami. Udział w tym wydarzeniu może wziąć każdy gracz, który zarejestruje się na forum ND.

 
Źródło: www.naughtydog.com

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii