Gameplay z Uncharted 4: A Thief’s End!

Potwierdził się domysły i plotki jakoby Naughty Dog miało przedstawić gameplay Uncharted 4: A Thief’s End na jednej dwóch weekendowych imprez poświęconych grom wideo. Jak można było się spodziewać taki smaczek postanowiono ujawnić na imprezie poświęconej 20-leciu PlayStation na rynku, czyli PlayStation Experience.

Blisko 16-minutowy gameplay zawiera wszystko to za co pokochaliśmy serię Uncharted.
Mamy piękną lokację w postaci, zapierającej dech w piersiach, dżungli. Mamy wspinaczkę urozmaiconą kilkoma nowymi elementami i świetną animacją postaci. Mamy trochę strzelania i skradania, Mamy wspaniałe efekty świetlne oraz mamy jak zawsze wplątanego w niezłe tarapaty i komentującego wszystko Nathana Drake’a. Na dodatek dowiedzieliśmy się, że Drake ma brata – wciela się w niego wszystkim znany Troy Baker, występował m.in w roli Joela w The Last of Us.

 
Gra jest obecnie w fazie pre-alpha, działa oczywiście w czasie rzeczywistym w rozdzielczości 1080p i stabilnych 30 klatkach animacji na sekundę. Naughty Dog zastrzega, że jeszcze mają trochę czasu do zoptymalizowania i udoskonalenia silnika U4 i ostatecznie gra będzie wyglądać jeszcze lepiej w dni premiery. Premiera gry przewidziana jest na rok 2015, dokładna data nie jest jeszcze znana.

Nie będę już dłużej przeciągał i zapraszam was do obejrzenia poniższego gameplay’a z Uncharted 4: A Thief’s End!

 


Tutaj możecie ściągnąć wersję full hd gameplay’a.
 

I jak wasze wrażenia po filmiku? Czekamy na wasze opinie i przemyślenia w komentarzach.

[źródło: PlayStation Experience, Naughty Dog]

Jedna odpowiedź

 1. Jacek pisze:

  Witam, czy jest ktoś kto zna dobrze angielski i mógłby napisać wszystkie
  kwestie jakie są w tym filmiku. Wiem, wiem nie ma ich za wiele, ale
  chciałbym dodać napisy do tego filmiku.
  Moje jęzki to francuski i troche hiszpański, z angielskego nic nie kumam, a chciałbym wiedzieć co tam mruczy Drake po drodze i jego przeciwnicy.. 😉
  Za wszelką pomoc byłbym wdzięczny.

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii