Drużyna [WoN] wygrywa Ligę Unchartedomaniaka!

won_winTrzy miesiące zmagań poza nami. Jak to w każdej lidze bywa nie mogło zabraknąć niespodzianek oraz kontrowersji. Ligę wygrała drużyna We or Nobody, która przez całą ligę przeszła jak błyskawica. Sebol i spółka przegrali zaledwie 1 z 19 rozegranych map. Na dalszych stopniach podium uplasowała się drużyna For The Win! oraz Honor z Dumą.

Na początku chciałbym podziękować sędziom za uczciwe i sumienne sędziowanie w lidze oraz wspomaganie mnie. Oraz przeprosić za to, że w pewnym momencie w lidze było zbyt gorąco. Oby następny sezon odbył się w takich warunkach jak I Edycja. Poniżej przedstawiam ranking drużyn w II sezonie Ligi Unchartedomaniaka:

 1. [WoN] We or Nobody
 2. [FTW!] For The Win!
 3. [HZD] Honor z Dumą
 4. [PiwA] Pompuj Ile Wlezie Administratorów
 5. [K327] Korpus 327
 6. [RzK] Reprezentacja Zawodowych Killerów
 7. [eSeS] eSeSmani
 8. [zLag] Zgorzkniali Lagerzy
 9. [INMM] Iniemamocni
 10. [FAtH] Free At Home
 11. [*AF*] Admini Forum
 12. [ZZS] Ziomki Ze Szczecina
 13. [AvS] The Avengers (dyskw.)
 14. [SiZ] Skromni i Zajebiści (dyskw.)
 15. [PZO] Poszukiwacze Złotej Otchłani (dyskw.)

 

Najlepszymi graczami w naszej lidze byli… Tutaj też nie obyło się bez niespodzianek. Na początku chciałbym wyróżnić najlepszego killera (zabójstwa na mecz) – zalewaję oraz gracza ziomLKW który odniósł najmniejszą ilość śmierci na mecz. Na nieco cenniejsze wyróżnienia zasłużyli:
Najlepszy asystent – [K327] fe12de12re12r (średnia 7,6 asyst na mecz)
Najlepszy zabójca – [WoN] Sebol2435 (368 zabójstw, 132 asysty)
A najlepszym graczem ligi został wybrany przeze mnie [K327] CINEK10. Cinek zasłużył na to największe indywidualne ligowe osiągnięcie szczególnie swoją niesamowitą grą w fazie grupowej gdzie praktycznie sam za swój zespół wygrywał mecze. Oprócz tego osiągnął następujące statystyki: ratio K/D 1,37; 21,4 zabójstw na mecz; 15,4 śmierci na mecz oraz 7,6 asyst na mecz (tym wynikiem równa się z najlepszym asystentem tego sezonu).

Należy też podsumować statystyki ligowe. W lidze padło 5157 zabójstw i 5239 śmierci. Oprócz tego padło tylko 1801 asyst. Ratio ligi wyniosło 0,98 a średnie ratio graczy wyniosło 1,03. Tylko 8 meczy w lidze zakończyło się walkowerem. I tylko 5 meczy zakończyło się dogrywką.

Wszelkie statystyki ligi możecie zobaczyć tutaj:

www.uncharted.pl/forum/liga/

Wszystkim co wzięli udział w lidze chce za to podziękować, a na pytanie „Kiedy następna edycja?” – Odpowiadam – Trzeci sezon Ligi Unchartedomaniaka na pewno odbędzie się i skończy się przed wakacjami. Czasu bliżej określonego nie jestem w stanie określić. Za pewne zapisy zaczną się pod koniec VI sezonu Polskiej Ligi Uncharted gdzie nasza reprezentacja forum będzie próbowała obronić tytuł mistrzowski. Nadmienię jeszcze o jednej ważnej sprawie – jest to już prawie pewne, że III edycja będzie w grze Uncharted 2.

Na koniec chce Wam życzyć udanego poszukiwania skarbów w sieci 🙂 i miłego oglądania meczu finałowego pomiędzy drużynami [WoN] i [FTW]:

4 komentarze

 1. Sebol Lamka pisze:

  Pierwsze 7 killi z ciężkich broni .
  Wygrało Power Weapons Nooby 😀

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii