Casting do Uncharted 3 – konkurs

casting uncharted 3 konkurs
Jesteś wielkim fanem serii Uncharted i chciałbyś się poczuć jak Nathana Drake? To teraz masz ku temu okazję w konkursie Sony i Naughty Dog – „Wystąp w grze Uncharted 3”.

 
Pewnie zastanawiacie się po co Sony organizuje casting, przecież premiera Uncharted 3 już się odbyła… ale jest jeszcze tryb wieloosobowy i właśnie dla postaci w tym trybie odbędzie się casting. Konkurs „Wystąp w grze Uncharted 3” odbędzie się w piątęk 9 marca na stronie Sony Polska na Facebooku.

Konkurs będzie się składał z trzech zadań:

 • 1. „Nazwij się jak Nathan Drake” – uczestnik konkursu musi wymyślić imię i nazwisko, które będzie nosiła grana przez niego postać.
 • 2. „Ruszaj się jak Nathan Drake” – uczestnik musi przesłać organizatorom nagranie wideo, na którym zademonstruje swoją zręczność i sprawność fizyczną.
 • 3. „Zagraj jak Nathan Drake” – uczestnik musi nagrać podkład głosowy do sceny z gry: chodzi o wykazanie się kreatywnością i umiejętnością wykorzystywania głosu.

Zwycięzca pojedzie do Los Angeles, w celu spotkania ze studiem Naughty Dog i będzie miał okazję wzięcia udziału w nagrywaniu motion capture – użyczy swoich ruchów i głosu dla nowej postaci w trybie wieloosobowym w U3. Organizatorzy wybiorą 10 finalistów z całej Europy, którzy wezmą udział w finale i Sony wyłoni przyszłego odtwórcę nowej postaci w grze. Konkurs będzie trwał od 9 marca do 18 marca 2012 roku.
 

Po za tym jest już dostępna nowa łatka do U3 oznaczona numerkiem 1.07. Co zmienia?

 • Po podłączeniu do multiplayer’a, gra sprawdza „starą” wersję Flashback Map Pack # 2 (tylko użytkownicy UE) i wyświetla komunikat z pytaniem, czy pobrać nowy zestaw map ze sklepu PS Store.
 • Gracze z Europy nie zagrają na Flashback Map Pack #2, jeśli nie została już pobrana właściwa, nowa wersja map.
 • Dodano kod, który umożliwia Naughty Dog podjęcia dodatkowych aktualizacji do treści map.

4 komentarze

 1. NoWY112 pisze:

  A co to za kod ?
  Gdzie to dodali ?

 2. […] gdy informowaliśmy Was o castingu dla postaci do trybu multiplayer w Uncharted? Przesłuchania odbywały się poprzez fanpage Sony na […]

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii