Beta multiplayer Uncharted 4 wystartowała!

Wyczekiwana beta trybu multiplayer Uncharted 4 wreszcie wystartowała! Jest dostępna od 18:00 dla posiadaczy Kolekcji Nathana Drake’a.

Początkowo beta miała wystartować jutro, 4 grudnia 2015 roku. PlayStation Europe za pośrednictwem Twittera poinformowało, że multiplayer wystartuje jednak dzień wcześniej czyli dzisiaj 3 grudnia o godz. 18:00. Beta ma się zakończyć 13 grudnia. Aby pobrać betę należy posiadać Kolekcję Nathana Drake’a, z poziomu menu gry pobierzemy klienta, dzięki któremu ściągniemy betę ważąca 7GB danych. W finalnej wersji gry tryb multiplayer będzie posiadał osiem map i kilka trybów zabawy, natomiast w becie znajdziemy dwie mapy oraz jeden tryb gry. Nie będzie można przenieść swoich osięgnięć z bety (level, statystyki, postać) do finalnej wersji gry Uncharted 4.
 
Na tą chwilę nie posasiadamy informacji czy dostęp do bety można uzyskać w inny sposób, jeśli będziemy wiedzieć więcej – damy znać! Jeśli nie macie dostępu obejrzyjcie livestream, który niedawno odbył się na kanale Naughty Dog:
 

 

Wkrótce raport o becie na Uncharted.pl!

Gracie już w betę Uncharted 4? Daj nam znać w komentarzach!
 
Źródło: PlayStation Blog

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii