Będzie się działo!

W najbliższy weekend czekają nas dwie bardzo ciekawe imprezy związane w bezpośredni lub pośredni sposób z PlayStation. W piątek odbędzie się gala The Game Awards 2014, a w sobotę z okazji 20-lecia marki PlayStation odbędzie się impreza PlayStation Experience. Czy w trakcie tych dwóch imprez możemy liczyć na jakieś nowe materiały lub informacje odnośnie zbliżającego się Uncharted 4: A Thief’s End?

Na początek przyjrzyjmy się imprezie The Game Awards 2014. Jest to zupełnie nowa impreza, która ma zastąpić Video Game Awards od telewizji SPIKE. Zamysł jest taki, aby wszyscy producenci zjednoczyli się w wyborze najlepszych gier z określonych kategorii i uhonorowali je symbolicznymi nagrodami. W dodatku na gali mają pojawić się osobistości ze świata gier, w tym nie tylko prezesi największych wydawców, ale także sławy szeroko pojmowanego E-Sportu. Poza samym rozdaniem nagród odbędzie się także wiele zapowiedzi i zwiastunów nadchodzących gier.
I właśnie tutaj szansy mogą dopatrywać się wielbiciele serii Uncharted. Ponieważ na gali nie zabraknie naszego ulubionego dewelopera, czyli Naughty Dog. Już to każe nam przypuszczać, że istnieje szansa na jakieś nowe zdjęcia, zwiastuny lub urywki z gameplaya Uncharted 4. W dodatku w zeszłym tygodniu we wpisie na swoim Tweeterze Neil Druckmann, czyli Dyrektor Kreatywny oraz Scenarzysta ND, ekscytował się zakulisowymi przygotowaniami do imprezy:


Gala The Game Awards 2014 odbędzie się w Las Vegas w piątek 6 grudnia 2014 o godzinie 3:00 w nocy czasu polskiego, a obejrzeć ją będzie można między innymi przez Twitch’a, YouTube’a, PSN, IGN, KOTAKU, STEAM’a i wiele innych źródeł.

Teraz przyjrzyjmy się drugiej weekendowej imprezie. Mam tutaj na myśli oczywiście PlayStation Experience. Impreza jest uczczeniem 20-lat istnienia marki PlayStation na rynku. Potrwa ona dwa dni, od soboty do niedzieli i podobnie jak gala The Game Awards 2014 odbędzie się w Las Vegas. W mieście hazardu uczestnicy imprezy będą mogli nie tylko zobaczyć nieopublikowane jeszcze materiały z nadchodzących gier, ale także wysłuchać paneli deweloperskich, zakupić kolekcjonerskie upominki oraz zagrać w wersje testowe wybranych gier. I tutaj nie zabraknie Naughty Dog, co więcej ND będzie bardzo aktywne na PlayStation Experience. „Niegrzeczne Psy” będą obecne na co najmniej 6 panelach, na których będą opowiadać między innymi o modelowaniu Nathana Drake’a na PS4, oraz zaprezentują film z okazji 30-lecia istnienia Naughty Dog. Cała ta aktywność na pewno będzie sprzyjała wyciekom grafik koncepcyjnych, zrzutów z gry, urywek scen, ogólnych omówień historii przedstawianej w Uncharted 4, a także jest szansa na grywalną wersję Uncharted 4 : A Thief’s End, ponieważ Sony wciąż nie zdradziło wszystkich grywalnych pozycji, a niespodziewane pojawienie się gameplaya z U4 byłoby wspaniałą reklamą gry, konsoli, imprezy oraz całego Sony.
 


 
PlayStation Experience odbywać się będzie w dniach 6-7 grudnia 2014 w Las Vegas. Całość będzie stremowana przez oficjalny kanał PlayStation na Twitchu.

Obejrzyjcie zwiastuny obu imprez:


Linki:
The Game Awards
PlayStation Experience

Napisz nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.

Inne posty z kategorii