uncharted drakes fortune bronie
pm-9mmPM-9mm – standardowa broń Nate’a, która pojawia się w rozdziale 1 (Ambushed). Pojemność magazynku to osiem strzałów. Jest to stabilny pistolet nadający się do każdej sytuacji.

 

pm-9mm92FS-9mm – pistolet na każdy dystans, posiadający duży magazynek (sześćdziesiąt strzałów).

 

pm-9mmDesert-5 – pistolet o dużej mocy, który pojawia się w rozdziale 13 (Sanctuary?). Magazynek posiada siedem strzałów. Charakteryzuje się niezwykłą precyzją, którą umożliwia celownik laserowy.

 

pm-9mmWes-44 – praktyczny rewolwer, który pojawia się w rozdziale 5 (The Fortress). Pojemność magazynku to sześć strzałów. Posiada ogromną siłę pocisku.

 

pm-9mmEddy’s Golden Gun – pistolet podobny do Desert-5, zabija jednym strzałem. Do odblokowania za odpowiednią ilość punktów.

 

pm-9mmMicro-9mm – broń automatyczna, która pojawia się w rozdziale 5 (The Fortress). Magazynek posiada dwadzieścia strzałów. Jest szybkostrzelna, a także sprawna w przeładowywaniu.

 
pm-9mmMk-NDI – granat semtex, który pojawia się w rozdziale 3 (A Surprising Find). Lekki, duża siła rażenia.

 

AK-47 – podstawowa broń maszynowa, która pojawia się w rozdziale 3 (A Surprising Find). Pojemność magazynku to trzydzieści strzałów. Niestety posiada duży rozrzut i krótki zasięg.

 

pm-9mmM4 – automatyczna broń maszynowa, która pojawia się w rozdziale 11 (Trapped). Pojemność magazynku to trzydzieści dwa strzały. Charakteryzuje ją duża moc oraz wysoka celność.

 

pm-9mmMP40 – niemiecka broń maszynowa, która pojawia się w rozdziale 18 (The Bunker). Magazynek posiada trzydzieści pięć strzałów. Charakteryzuje ją sprawne przeładowywanie.

 

pm-9mmDragon Sniper – karabin snajperski, który pojawia się w rozdziale 11 (Trapped). Magazynek posiada osiem strzałów. Jest wręcz idealny na dalekie dystanse.

 

pm-9mmMoss-12 – standardowy shotgun, który pojawia się w rozdziale 4 (Plane- wrecked). Pojemność magazynku to sześć strzałów. Najbardziej efektywny przy bliskich starciach.

 

pm-9mmSAS-12 – ulepszona, mocniejsza wersja Moss-12, która pojawia się w rozdziale 13 (Sanctuary?). Magazynek posiada osiem strzałów.

 

pm-9mmM79 – granatnik, który pojawia się w rozdziale 4 (Plane- wrecked). Pojemność magazynku to jeden strzał. Dobry na duże grupy przeciwników.